İŞLERİMİZ

  Hikayemiz

  Dijital ID, İstanbul'da kurulmuş bir dijital pazarlama ajansıdır. Dijital dönüşüm, dijital pazarlamada aktif, yaratıcı projeler ve dijital pazarlama stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir...


  Dijital ID VideoAjansı, işinizi anlatmanın en etkili yolu olan video içerik konusunda başarı odaklı projeler üretir ve işinize değer katan çözümler sunar. Tam profesyonel kadro tarafından gerçekleştirilen hedef kitle analizi doğrultusunda tasarlanan videolarla maksimum kişiye ulaşmanızı sağlar.

  Ürün tanıtım videoları, kurumsal tanıtım filmleri ve etkinlik kliplerinin yanı sıra video sunum gibi verimlilik artırıcı şirket içi video tasarımlarına da hayat veren VideoAjansı, iş dünyasının nitelikli video ihtiyacını en hızlı ve ekonomik şekilde karşılayacak yaratıcı projelere imza atar.

  VideoAjansı; iş dünyasının video çözüm ortağı!


  DEVAMI
  [unitegallery video_galeri]

  HABERLER

   Yeni nesil Dijital video ve prodüksiyon hizmetleri!

   Prodüksiyon birçok organizasyonun bir araya gelmesi ile oluşur.Produksiyon Video çekimleri, Profesyonel fotoğraf çekimleri, Animasyon film tasarımları gibi pek çok hizmet prodüksiyon hizmetleri içerinde değerlendirilir.
   Prodüksiyon Hizmetleri. Produksiyon, Reklam ve tanıtım hizmetleri sunduğumuz müşterilerimiz için “görsel malzeme”lerini hazırlamak üzere fotoğraf, film ve prodüksiyon Hizmetleri. Gelişen teknoloji ve internet kullanımı hızlı tüketim içeriklerini ortaya çıkardı.

   Kurumsal Fotoğraf, Video, Web Tasarımı ve Katalog Tasarımı ihtiyaçlarınızı karşılayan butik bir prodüksiyon firmasıyız.

   Firmamız içinde kurduğumuz prodüksiyon ekibi, kendi alanlarında oldukça deneyimli, sektörde bilinen ve güvenilen kişilerden oluşmaktadır.

   × How can I help you?
   //]]>